Preloader

Ładowanie

Magister farmacji – Chorzów

  • woj. śląskie
  • Pełen etat
  • 4 miesiące temu
  • PLN Nieujawnione / Miesięczne

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Magister farmacji
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Maj 28 ,2020
  • icon
    Poziom Magister farmacji
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat oraz dodatkowe godziny!

Obowiązki:

• Obsługa pacjentów na najwyższym poziomie
• sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
• prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
• zamawianie towaru
• monitorowanie stanów w magazynie aptecznym
• przestrzeganie standardów sieci Dr. Max

Oczekujemy:

• wykształcenia farmaceutycznego
• umiejętności pracy w zespole
• uprzejmości, komunikatywności I łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• zaangażowania w pracę
• otwartości, profesjonalizmu
• mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Czekają na Ciebie:

  • Stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełnianegwarantowanym systemem premiowym, realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Prywatna opieka lekarska – LuxMed, karta Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia zawodowe i personalne
  • Dodatki świąteczne oraz do urlopu
  • Inicjatywy wspierające ekologię

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4cdb3fde280a4511ab5ef2a47b27ec0e  lub na praca@drmax.pl

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl