Preloader

Ładowanie

Apteka DR.MAX – Magister farmacji – Sanok

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Magister farmacji
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Mar 9 ,2020
  • icon
    Poziom Magister farmacji
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

Sieć aptek Dr. Max to druga największa sieć aptek w Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem struktur, poszukuje MAGISTRA FARMACJI do naszej apteki Dr. Max w Sanoku.

Dołącz do zespołu! Pracuj na etacie lub na godziny!

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i
  • potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS

Serdecznie zapraszamy do aplikacji poprzez link – https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=17624e38572d4a299c972b516d7ccdd1

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/

Dodatkowe umiejętności