Preloader

Ładowanie

Apteka DR.MAX – Technik farmaceutyczny – Bolesławiec

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Technik farmaceutyczny
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Mar 9 ,2020
  • icon
    Poziom Technik farmaceutyczny
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

Sieć aptek Dr. Max to druga największa sieć aptek w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem struktur, poszukuje TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO do naszej apteki Dr. Max w Bolesławcu.

Zakres obowiązków:

• wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom;
• prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept;
• realizacja celów sprzedażowych apteki;
• monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym;
• przestrzeganie standardów firmy Dr. Max.

Oczekujemy:

• wykształcenia: Technik Farmaceutyczny;
• umiejętności pracy w zespole;
• wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych;
• dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie;
• otwartości, profesjonalizmu;
• mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę + atrakcyjny systemem premiowy;
• możliwość zdobycia doświadczenia i awansu w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze;
• ciekawą i pełną wyzwań pracę;
• stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne;
• dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
• dofinansowanie do benefitów: Multisport, Lux Med, Allianz polska.

Zachęcamy do aplikacji za pomocą linku –https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bccc3e7eab3641d3a46c308d768d8d4e

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/

Dodatkowe umiejętności