Preloader

Ładowanie

Apteka – Kierownik apteki – Warszawa

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Kierownik apteki
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Gru 17 ,2019
  • icon
    Poziom Kierownik apteki
  • icon
    Doświadczenie powyżej pięciu lat doświadczenia

Treść ogłoszenia

Dla naszego partnera – dużej apteki sieciowej – poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownika Apteki

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

OBOWIĄZKI:

– Organizacja pracy apteki oraz nadzór nad pracą podległego zespołu;
– Profesjonalna obsługa pacjentów;
– Budowanie trwałych kontaktów z pacjentami;
– Prowadzenie dokumentacji aptecznej;
– Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych;
– Nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki.

OCZEKIWANIA:

– Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu;
– Uprawnienia kierownicze;
– Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta;
– Mile widziana znajomość programu KAMSOFT;
– Mile widziane doświadczenie w kierowaniu apteką sieciową.

KLIENT OFERUJE:

– Pracę w stabilnej aptece o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę;
– Atrakcyjne podstawowe wynagrodzenie + system premiowy;
– Możliwość zdobywania punktów edukacyjnych (twardych i miękkich) podczas szkoleń e-learningowych i konferencji;
– Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku i wiele, wiele innych;
– Krótki i jasny proces rekrutacyjny.

Więcej informacji: s.milewska@tigura.pl lub 608378234