Preloader

Ładowanie

Apteka Niezapominajka zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO w Chorzowie

  • woj. śląskie
  • Pełen etat
  • 4 miesiące temu
  • PLN Nieujawnione / Miesięczne

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Technik farmaceutyczny
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Mar 5 ,2020
  • icon
    Wznowienie 1 Wznowienie
  • icon
    Poziom Technik farmaceutyczny
  • icon
    Doświadczenie Technik farmaceutyczny w aptece

Treść ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Miejsce pracy: CHORZÓW

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • Prawidłowe realizowanie recept i preparatów bez recepty
  • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość programu KAMSOFT

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

Bardzo prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8313cae8e1004f728a940d66576e6271

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez GRUPER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o sposobie przetwarzania moich danych osobowych i przysługujących mi prawach, w tym w szczególności do cofnięcia zgody”.

Dodatkowo – jeżeli Pani/Pan jest zainteresowana/y przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez nas – proszę o zawarcie jeszcze jednej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez GRUPER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie”.