Preloader

Ładowanie

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w Saksoni / Niemcy

  • Niemcy
  • Pełen etat
  • 6 miesięcy temu
  • EUR powyżej 10000 / Miesięczne

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Magister farmacji
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Sty 19 ,2020
  • icon
    Wznowienie 2 Wznowienie
  • icon
    Poziom Magister farmacji
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

Poszukujemy magistrów farmacji (także absolwentów bez doświadczenia) do pracy w aptekach w Saksonii (Niemcy) przy granicy z Polską. Możliwość zamieszkania w Polsce!

Zadania:

– Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków

– Przygotowywanie leków recepturowych

– Laboratorium

Wymagania

– Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doświadczenia

– Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy

– Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (minimum B1)

Oferujemy:

– Pomoc w relokacji

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace obowiązująca na terenie Niemiec

– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa “Deutsche Apothekenwesen”

– Atrakcyjny pakiet socjalny

– Kurs jezyka  niemieckiego

– Możliwość rozwoju zawodowego

– Prace w miłym zespole

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz aplikacyjny widoczny obok ogłoszenia.