Preloader

Ładowanie

Kierownik apteki Wołów

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Kierownik apteki
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Sty 27 ,2020
  • icon
    Wznowienie 1 Wznowienie
  • icon
    Poziom Kierownik apteki
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

W związku z dynamicznymrozwojem firmy zatrudnimy kierownika apteki na pełen etat do apteki Dr. Max w Wołowie.

 Zakres obowiązków:

– nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki;

– zarządzaniezespołem aptecznym;

– odpowiedzialnośćza wynik finansowy apteki;

– zarządzaniemagazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności;

– dbałośćo wysoką jakość świadczonych usług i przestrzeganie standardów sieci Dr.Max;

– sprzedażleków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodniez obowiązującymi przepisami;

Oczekujemy:

-wykształceniafarmaceutycznego;
– uprawnieńkierowniczych;
– samodzielnościi skuteczności w działaniu;
– umiejętnościpracy w zespole i motywowania pracowników;
-umiejętnościwyznaczania i egzekwowania mierzalnych celów;
– dyspozycyjnościoraz obowiązkowości;
-znajomościprogramu KAMSOFT oraz prawa farmaceutycznego;

Oferujemy:

-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

-atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym;

-możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;

-ciekawą i pełną wyzwań pracę;

-pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartęMULTISPORT PLUS;

Serdeczniezapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7be6dd8ca61042a9948b14ee7801d334

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych wprocesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/