Preloader

Ładowanie

Kierownik apteki Zakopane

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Kierownik apteki
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Sty 27 ,2020
  • icon
    Wznowienie 1 Wznowienie
  • icon
    Poziom Kierownik apteki
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy kierownika apteki na pełen etat do apteki Dr. Max.

 Zakres obowiązków:

-nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki;

-zarządzanie zespołem aptecznym;

-odpowiedzialność za wynik finansowy apteki;

-zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności;

-dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i przestrzeganie standardów sieci Dr.Max;

-sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

Oczekujemy:

-wykształcenia farmaceutycznego;

-uprawnień kierowniczych;

-samodzielności i skuteczności w działaniu;

-umiejętności pracy w zespole i motywowania pracowników;

-umiejętności wyznaczania i egzekwowania mierzalnych celów;

-dyspozycyjności oraz obowiązkowości;

-znajomości programu KAMSOFT oraz prawa farmaceutycznego;

Oferujemy:

-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

-atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym;

-możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;

-ciekawą i pełną wyzwań pracę;

-pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS;

Serdeczniezapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ab8e94e0105e44eaa04eb69f7ebbca0b

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych wprocesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/