Preloader

Ładowanie

Magister Farmacji (również w trakcie stażu) – Wrocław

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Magister farmacji
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Mar 4 ,2020
  • icon
    Wznowienie 4 Wznowienie
  • icon
    Poziom Magister farmacji
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • Sporządzanie produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych określonych w Wykazie Produktów Leczniczych,
  • Udzielanie fachowych porad Pacjentom w zakresie stosowania wydawanych leków,
  • Wypełnianie recept stosownie do obowiązujących przepisów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Ukończony 6-miesięczny staż (lub w trakcie stażu),
  • Komunikatywność,
  • Chęć rozwoju,
  • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Benefity pozapłacowe (Multisport, opieka medyczna, zniżki na produkty)
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Dodatkowe umiejętności