Preloader

Ładowanie

Magister farmacji Wołów

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Magister farmacji
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Sty 27 ,2020
  • icon
    Wznowienie 2 Wznowienie
  • icon
    Poziom Magister farmacji
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy magistra farmacji na pełen etat oraz na dodatkowe godziny do apteki Dr. Max.

Zakres obowiązków:

*sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
* prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
* zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
* monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
* przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Oczekujemy:

* wykształcenia farmaceutycznego: MAGISTER FARMACJI
* umiejętności pracy w zespole
* wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
* dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
* otwartości, profesjonalizmu
* mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy:

* stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
* możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;
* ciekawą i pełną wyzwań pracę
* pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

Serdecznie zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c86798aef0464eee8a29b6611337c133

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/