Preloader

Ładowanie

Pomoc apteczna – Wołomin

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Pomoc apteczna
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Mar 9 ,2020
  • icon
    Wznowienie 1 Wznowienie
  • icon
    Poziom Pracownik
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie i dbanie o schludny wygląd apteki
  • układanie i metkowanie towaru
  • bieżąca pomoc personelowi

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dokładności i staranności
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS

Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  poprzez link aplikacyjny https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1f99ca47280747318ead651000094864

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Dodatkowe umiejętności