Preloader

Ładowanie

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej – Magister farmacji – Katowice

  • woj. śląskie
  • Praca na zleceniu
  • 4 miesiące temu
  • PLN Nieujawnione / Miesięczne

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Magister farmacji
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa zlecenie
  • icon
    Dodano Mar 18 ,2020
  • icon
    Poziom Magister farmacji
  • icon
    Doświadczenie powyżej dwóch lat doświadczenia

Treść ogłoszenia

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o. o. Oddział Katowice zatrudni Magistra farmacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie zleceniu (praca dodatkowa),
  • cykl szkoleń przygotowujących na pracy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę Multisport.

Podstawowe zadania na powierzonym stanowisku:

  • nadzór nad przestrzeganiem Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i Prawa Farmaceutycznego, a także procedur w ramach obowiązującego Systemu Zarządzania Jakością w ramach codziennych działań hurtowni,
  • udział w pracach nad kwalifikacją i walidacją urządzeń zapewniających ciągłość działania hurtowni.

Wymagane:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej,
  • znajomość przepisów prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej,
  • mile widziana znajomość programu Kamsoft.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: Katarzyna.Laskowska-Belniak@slawex.com.pl,
tel: 785 117 969