Preloader

Ładowanie

Technik Farmaceutyczny – Skierniewice

  • woj. łódzkie
  • Pełen etat
  • 6 miesięcy temu
  • PLN Nieujawnione / Miesięczne

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Technik farmaceutyczny
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Sty 10 ,2020
  • icon
    Wznowienie 1 Wznowienie
  • icon
    Poziom Technik farmaceutyczny
  • icon
    Doświadczenie Duże doświadczenie nie jest wymagane

Treść ogłoszenia

Poszukujemy Technika Farmaceutycznego na cały etat oraz dodatkowe godziny w Skierniewicach.

Zakres obowiązków:

wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom

prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept

realizacja celów sprzedażowych apteki

monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym

przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Oczekujemy:

wykształcenia: Technik farmaceutyczny

umiejętności pracy w zespole

wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych

dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie

otwartości, profesjonalizmu

mile widziana znajomość programu KAMSOFT

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym

możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji

ciekawą i pełną wyzwań pracę

pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS

Zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=dfde1f09fed54b83a706dd93eb240cee lub na praca@drmax.pl

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/