Preloader

Ładowanie

Technik Farmaceutyczny – Słupsk, ul. Wolności

  • woj. pomorskie
  • Pełen lub częściowy etat
  • 5 miesięcy temu
  • PLN Nieujawnione / Miesięczne

Informacje o pracy

  • icon
    Kategoria Technik farmaceutyczny
  • icon
    Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • icon
    Dodano Lut 4 ,2020
  • icon
    Wznowienie 1 Wznowienie
  • icon
    Poziom Technik farmaceutyczny
  • icon
    Doświadczenie Technik farmaceutyczny w aptece

Treść ogłoszenia

Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie, zatrudniająca ponad 4500 Pracowników, laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018 oraz Great Place To Work 2019 zaprasza do współpracy!

Aktualnie poszukujemy Technika Farmaceutycznego w Słupsku, ul. Wolności

Opis stanowiska :

– zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów Otc
– prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
– monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu – warunek konieczny!
– wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta
– mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
– benefity tj. FitProfit, Opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe,
– pomoc przy ewentualnej relokacji,
– możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy

Dołącz do nas już dziś! Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu mdemski@doz.pl, 883 378 395

Dodatkowe umiejętności